FAQ - najczęściej zadawane pytania

Mozart Optyk Sp z o.o.

ul. Praska 30b,
30-238 Kraków,
woj. małopolskie
Telefon: (012) 4221813

Wöhlk

Wöhlk

Wöhlk to niemiecki producent soczewek kontaktowych z długą tradycją. Heinrich Wöhlk, założyciel firmy, który sam cierpiał na ciężką ametropia zaczął eksperymentować na sobie w połowie 1930 i opracował pierwszy kontakt z pleksiglasu małe soczewki, które mogą być noszone przez kilka godzin.

Dziś, po latach rozwoju innowacyjnych, asortyment Wöhlk obejmuje wiele bardzo różnych typów soczewek kontaktowych: począwszy od klasycznych soczewek twardych z plexi, pierwotnie noszone przez Heinrich Wöhlk-a. po   gazo przepuszczalne soczewki GPZ  oraz  miękkie soczewki  miesięcznej wymiany, kolorowe soczewki i specjalne soczewki.

Portfolio produktów Wöhlk zawiera wszystkie możliwe rodzaje soczewek kontaktowych. Dzięki wielu geometrii  powierzchni,  Wöhlk ma doskonałe i dopasowane soczewki kontaktowe dla niemal każdych zaburzeń widzenia. Wszystkie soczewki w naszej ofercie i materiały, które idą do ich produkcji są tu produkowane przez nas na miejscu.

Wöhlk jest uznanym producentem  soczewek kontaktowych zgodnie z normą  DIN EN ISO 9001 i DIN EN ISO 13485. Wszystkie nasze produkty są zatem upoważnione do posiadania znaku CE, który gwarantuje wysoką jakość produktów i kontroli jakości. Nadal rozwijamy nasze produkty w oparciu o wieloletnie doświadczenie i innowacje w materiałach, projektowaniu, produkcji i kontroli.


Sortuj po: Nazwie Arrow_up | Cenie | Najnowszym
Aquasafe
47,00 zł

Peroxid 360 ml
47,00 zł