Oprawa korekcyjna  stanley 030
Oprawa korekcyjna stanley 030
Typ oprawy:

Oprawa na żyłkę,  termoplastyczny zausznik.

Opis oprawy:

Oprawa wykonana ze stali wysokowęglowej, twardej odpornej na odkształcenia. Ciekawy, kobiecy kolor, nie rzucający się w oczy. Owalny kształt szkła umocowanego na żyłce jest bardzo korzystny podczas pracy przy komputerze oraz w trakcie czytania. 

Dla kogo:

Oprawki nadają się zarówno jako okulary do chodzenie i czytania. Polecane osobom o małych mocach i niewielkich cylindrach (astygmatyzm). Dzięki lekko beżowej barwie oprawki te nie wyróżniają się zanadto,  spełniając oczekiwania najbardziej wymagających kobiet. 

Jakość wykonania:

Trwały i dobry gatunkowo materiał, prosta konstrukcja bez udziwnień, zawiasy są nitowane więc nie wypadnie z nich nigdy żadna śrubka. Istnieje ponadto możliwość  łatwej regulacji oprawy na noskach jak i zausznika. Ładny kolor, malowane proszkowo i polerowane na wysoki połysk. Oprawa wycinana laserowo z naciskiem na szczegóły.

 

Dodatkowe możliwości:

PNX  - ponieważ w szkłach występuje charakterystyczne nacięcie na żyłkę, zalecane jest stosowanie specjalnego bardziej elastycznego i odpornego na uszkodzenie rodzaju szkła tzw PNX.

INDEX -  Dla osób o korekcji większej niż  2,00 dpt zalecane jest specjalne pocienianie szkła dzięki czemu soczewka będzie lżejsza i bardziej subtelna.

 

Typ oprawy:

Oprawa na żyłkę,  termoplastyczny zausznik.

Opis oprawy:

Oprawa wykonana z stali wysokowęglowej, twardej o odpornej na odkształcenia,  Ciekawy kolor, cielisty , bardziej kobiecy nie rzucający się w oczy matowy.  Ciekawe  szkło owalne na spodzie jednak wpisane  w prostokąt, idealne do pracy przy komputerze i czytaniu (możemy jednorazowo objąć wzrokiem większą partie tekstu).  

 Dla kogo:

Oprawki nadają się zarówno jako okulary do chodzenie i czytania. Polecane osobą o małych mocach i cylindrach(astygmatyzm).  Dzięki cielistemu lekko beżowemu kolorowi oprawki te nie wyróżniają się zanadto,  okulary są bardzo kobiece.

Jakość wykonania:

Trwały i dobry gatunkowo materiał, prosta konstrukcja bez udziwnień,  zawisy nitowane więc nie wypadnie z nich nigdy żadna śrubka, możliwość  łatwej regulacji oprawy na noskach jak i zauszniku. Ładny kolor, malowane proszkowo i polerowane na wysoki połysk. Oprawa wycinana laserowo z naciskiem na szczegóły.

 

Dodatkowe możliwości:

PNX  - ponieważ szkłach występuje charakterystyczne nacięcie na żyłkę, zalecane jest stosowanie specjalnego bardziej elastycznego i odpornego na zniszczenie rodzaju szkła tzw PNX.

INDEX -  Dla osób i wadzie większej niż  2dpt. Zalecanie specjalne pocieni nianie szkła dzięki czemu soczewka będzie lżejsza bardziej subtelna.