Oprawa korekcyjna  stanley 24
Oprawa korekcyjna stanley 24
Typ oprawy:

Oprawa na żyłkę,  termoplastyczny zausznik.

Opis oprawy:

Oprawa wykonana z stali wysokowęglowej, twardej odpornej na odkształcenia.  Ciekawy kolor, matowy  niebieski,  szkła montowane na żyłkę, owalne wpisane w  kwadrat.  Oprawa jest wycinana laserowo.

Dla kogo:

Polecana jako okulary do chodzenia, a wąska soczewka i montaż szkieł na żyłkę gwarantuje pełne  nieograniczone pole widzenia.  Kolor niebieski jako kolor profesjonalistów polecany dla wszystkich osób, które cechuje odpowiedzialność. 

Jakość wykonania:

Trwały i dobry gatunkowo materiał, Możliwość  łatwej regulacji oprawy na noskach jak i zauszniku. Ładny kolor, malowane proszkowo i matowione.

Dodatkowe możliwości:

PNX  - ponieważ w szkłach występuje charakterystyczne nacięcie na żyłkę, zalecane jest stosowanie specjalnego bardziej elastycznego i odpornego na zniszczenie rodzaju szkła tzw PNX.

Typ oprawy:

Oprawa na żyłkę,  termoplastyczny zausznik.

Opis oprawy:

Oprawa wykonana z stali wysokowęglowej, twardej o odpornej na odkształcenia,  Ciekawy kolor niebieski mat,  szkła montowane na żyłę, owane wpisane w  kwadrat.  Oprawa wycinana laserowo

Dla kogo:

Polecana jako okulary do chodzenia wąska soczewka i montaż szkieł na żyłkę dzięki czemu oprawa nie ogranicza  pola widzenia.  Kolor niebieski, kolor profesjonalisty. 

Jakość wykonania:

Trwały i dobry gatunkowo materiał, Możliwość  łatwej regulacji oprawy na noskach jak i zauszniku. Ładny kolor, malowane proszkowo i matowione