PureVision 2 HD
właściwości soczewki:
Promień krzywizny:   8.60
Srednica:   14.00
Moc sferyczna:   od -12.00 do 6.50
Tryb noszenia:   dzienny przedłużony do 30dni
Tryb wymiany:   1 miesiąc
Zabarwienie:   brak
Opakowanie:   6 szt
Realizacja moce ujemne (-):   24 h
Realizacja moce Dodatnie (+):   48 h

Nowość od Bausch+Lomb!

Soczewki kontaktowe PureVision® 2 HD szczególnie polecane osobom spędzającym dużo czasu przy ekranie komputerowym oraz kierowcom. 

Charakterystyka soczewek PureVision 2 HD:

Są to soczewki silikonowo-hydrożelowe, które wykonane zostały z materiału Balafilcon A. Soczewki PureVision 2 HD to nowy flagowy produkt firmy Bausch&Lomb, dedykowany do noszenia w trybie miesięcznym. Ich główną zaletą jest to, że optyka wysokiej rozdzielczości - High Definition - pozwala na zminimalizowanie efektu halo, lśnienia, refleksów i aberacji umożliwiając równocześnie wyraźne widzenie.


Soczewki charakteryzuje również wysoki współczynnik dk/t, który jest miarą przepuszczalności tlenu przez materiał, z którego wykonano soczewki. Sprawia to, że oczy są mniej zmęczone oraz podatne na zaczerwienienie.


Soczewki PureVision 2 HD wyposażono w technologię Comfort Moist pozwalają na utrzymanie ciągłej wilgoci na powierzchni soczewki, która sprzyja uczuciu komfortu zaraz po założeniu soczewek i pomaga utrzymać go przez cały dzień.


Soczewki PureVision 2 HD to jedne z najcieńszych soczewek dostępnych obecnie na rynku, a mimo tego są wyjątkowo łatwe w użyciu. Zaokrąglony profil soczewki zmniejsza tarcie między powieką i powierzchnią soczewki w trakcie zamykania i otwierania oczu.


Soczewki zostały nagrodzone godłem Odkrycie Roku 2011 oraz Laurem Konsumenta w roku 2012!

Opakowanie zawiera 6 soczewek kontaktowych.