NO END
No End  polar lens mod. R- 101 col. 071
No End polar lens mod. R- 101 col. 071
148mm
62mm
42mm
17mm
138mm
Typ oprawy:
 
Metalowa z pogrubionymi zausznikami.
 
Opis oprawy:
 
Oprawka w kolorze matowej czerni. Zawias wyposażony dodatkowo w tzw. fleks, czyli amortyzator, który chroni w pewnym zakresie zausznik przed wyłamaniem na skutek jego zbytniego wygięcia. Ruchome i wymienne noski pozwalają na regulacje oprawki i idealne dopasowanie do twarzy. Szkła w kolorze grafitowym.

Jakość wykonania:
 
Okulary są wykonane z bardzo lekkiego materiału, ale jednocześnie trwałego, co powoduje, że są odporne na uderzenia oraz zarysowania. W okularach tych znajdziemy szkła polaryzacyjne z filtrami UV

POLARYZACJA:

Promienie świetlne rozchodzą się w różnych kierunkach. Po przejściu przez soczewkę polaryzacyjną układają się w jednej płaszczyźnie. Kiedy promienie słoneczne padają na gładką powierzchnię zostają przez nią odbite i rozpraszają się w kierunku poziomym i pionowym.
Promienie biegnące poziomo tworzą oślepiające białe refleksy szczególnie niebezpieczne przy odbiciu od lśniących powierzchni takich jak np. karoserie samochodów, mokry asfalt, lód, tafla wody.

Soczewki polaryzacyjne dzięki swojej konstrukcji eliminują refleksy świetlne powstałe po odbiciu się promieni słonecznych od powierzchni wody, śniegu, szkła, metalu.

Wszystkie okulary marki NO END posiadają i soczewki polaryzacyjne dzięki którym można obserwować otoczenie bez drażniących oczu odblasków, ze zwiększonym kontrastem i podkreślonymi wyraźnymi kolorami, ale bez ich przekłamania. Idealnie chronią oczy podczas silnego nasłonecznienia.

Zalety:

- poprawa kontrastu;
- znakomity komfort widzenia;
- 100% ochrona przed promieniowaniem UV-A i UV-B;
- redukcja odblasków;
- lepsze widzenie kolorów;

Marka NO END została stworzona, aby zadowolić gusta klientów w każdym wieku. W najnowszej kolekcji zarówno kobiety jak i mężczyźni znajdą dla siebie coś modnego.
W łatwiejszym wyborze pomoże zapewne szeroka gama kolorów - od klasycznych (czerń, brąz, szary) po bardziej odważne (czerwień, zieleń, niebieski, pomarańczowy).

Do okularów dołączone jest oryginalne etui oraz ściereczka do czyszczenia soczewek